KONST / Litografier / Färglitografi 14624302
nr 1462 4302
Lasse Ã…berg
(f. 1940), Sverige
Signerad, numrerad 274/300. Färglitografi. Bladets mått: 45x64, oramat löst blad
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 25 april 2022
kl 20:54:31
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
250 kr
250 kr (Budbetjänt)
Lasse Ã…berg
Läs mer om Lasse Ã…berg